Firma Expert Ubezpieczeń istnieje na rynku od 2014 r. Tworzą ją ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w sektorze ubezpieczeniowym. Stawiamy na solidne Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które w przypadku ewentualnej szkody gwarantują szybką wypłatę odszkodowania. U nas nie znajdziesz oferty 30 Towarzystw. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, wyselekcjonowaliśmy partnerów, których zakres ochrony, stawki oraz wypłacalność szkód, daje naszym klientom pewność jutra i zabezpiecza ich płynność finansową.

Partnerami Expert Ubezpieczeń są:

Specjalizujemy się w kompleksowym ubezpieczaniu transportu – ubezpieczenia komunikacyjne, OCP, zabezpieczenia do licencji, assistance.

Nie są nam obce ubezpieczenia Firm z pozostałych branż oraz ochrona ubezpieczeniowa osób prywatnych: polisy na dom, oc prywatne, ubezpieczenia nagrobków, gospodarstwa rolne czy pakiety ubezpieczeniowe na krótsze i dłuższe wyjazdy.

Za naszym pośrednictwem ubezpieczysz: mienie swojej Firmy (od ognia i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem), mienie w transporcie oraz mienie powierzone w celu wykonania usługi.

Pomyśl o swojej przyszłości i zadbaj o tych, których kochasz. Expert Ubezpieczeń zapewni Wam ochronę poprzez dopasowanie optymalnej polisy ubezpieczenia mienia prywatnego oraz ubezpieczenia życia i zdrowia.

Dlaczego my?

 • Sprawna obsługa w razie wypadku, kradzieży lub innego zdarzenia losowego.
 • Negocjujemy najkorzystniejsze warunki w towarzystwach ubezpieczeniowych. Przygotowujemy ubezpieczenie na optymalnym poziomie finansowym, ale i z właściwym zakresem odpowiedzialności (assistance, holowanie, pojazd zastępczy na cały okres naprawy, auto wartość 100% etc.).

 • Pilnujemy zobowiązań ubezpieczeniowych w instytucjach finansowych – terminowo renegocjujemy stawki oraz dostarczamy polisy do banków w Twoim imieniu: kredyty/leasingi.
 • Przypominamy o zbliżającym się terminie płatności kolejnej raty.
 • Skorzystasz z pakietu flotowego na specjalnie wynegocjowanych stawkach, którego nie dostaniesz nigdzie indziej.
 • Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasi eksperci razem z Tobą rozważą planowany zakres ubezpieczenia – podpowiemy co rozszerzyć, a z czego zrezygnować mając na uwadze Twoje potrzeby i pieniądze.
 • Służymy radą i wsparciem na etapie związanym z ustaleniem zakresu ochrony ubezpieczeniowej, ale również podczas okresu obowiązywania polisy.
 • Pamiętamy o tym, że kończy Ci się polisa (negocjujemy stawki na kolejny rok).
 Edyta Demiańczuk
Edyta Demiańczuk
Pasjonatka aktywnego życia – ubolewa, że doba ma tylko 24 godziny. Ciężki dzień odreagowywuje na zajęciach fitness, najchętniej tańcząc do latynowskich rytmów lub machając ciężarkami . Kocha czytać i zasypiać z książką. Miłośniczka psów i kotów – zbzikowała na punkcie własnego kota Ziomka i wie, że kotów i psów nigdy za wiele. Dużo do szczęścia nie potrzebuje – wystarczy to co dała natura: wiatr, śpiew ptaków, piękne choć nieraz banalne w swej prostocie widoki, towarzystwo bliskiej osoby. Prywatnie mama zwariowanego rodzeństwa Nadii i Mikołaja.

 • Mail: biuro@expertubezpieczen.pl

 • Tel.: 792 00 24 25

Agnieszka Papież
Agnieszka Papież
O Agnieszce można by rzec „Kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi”. Przy wsparciu bliskich przyjaciół pracuje z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Jej największą siłą jest upór, doskonałe zarządzanie czasem, pamięć absolutna niemalże i to co najważniejsze: uśmiech i pomocna dłoń, którą poda każdemu w potrzebie. Prywatnie lubi taniec, dobre książki kryminalne, kocha podróżować i spacerować.
 • Mail: biuro@expertubezpieczen.pl

 • Tel.: 733 966 009

Zadzwoń!
Szukanie nowych rozwiązań to sposób na dobre dziś i lepsze jutro.