Jesteśmy świeżo po premierze „Szybcy i Wściekli 8” i choć to taka bajka dla dorosłych, to też mamy swojego Dominika Torreto w zespole 🙂Nie ma jednak nic cenniejszego niż zadowolenie klientów z jakości usług i zaoszczędzonych pieniędzy. Dzisiaj prezentujemy ubezpieczone przez nas Porsche Pana Mariusza. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za zaufanie.

Szybcy i Wściekli 8 – recenzja

W premierowy weekend ósemka zarobiła pół miliarda dolarów – i chociaż dopiero co zaczęła święcić triumfy w kinach – potwierdzone są już dwie następne części. Muszę przyznać, że choć obejrzałam film z przyjemnością, to jednak… Fabuła trochę sztampowa  – źli bohaterowie przemieniają się w dobrych, dawni wrogowie współpracuję ze sobą, a nieskazitelny dotąd Torreto staje po przeciwnej stronie barykady.

Choć ósma część jest totalnie inna niż dotychczas, to oczywiście nie brakuje zapierających dech w piersiach pokazów umiejętności kaskaderskich i technicznych. Szybcy i wściekli to przede wszystkim piękne fury, niezwykłe krajobrazy i niespotykane efekty specjalne.  Ósma część jest tym wszystkim wypełniona po brzegi – samochody są kolorowe, obowiązkowo wyposażone w dopalacze, drwiące sobie z praw grawitacji, no i praktycznie niezniszczalne.

Edyta