Ubezpieczenie turystyczne to szeroki zakres ochrony podczas podróży zagranicznej, krajowej oraz pozostawionego mienia.

 • Koszty leczenia
  Pokrycie kosztów wizyty lekarza lub pobytu w szpitalu w przypadku nagłych zachorowań, bądź nieszczęśliwych wypadków w czasie podróży zagranicznych.
 • NNW
  Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku podczas pobytu za granicą – w tym również trwałe kalectwo oraz śmierć.
 • OC
  Chroni Cię przed skutkami finansowymi za szkody wyrządzone na mieniu bądź osobom trzecim np. podczas uprawniania sportu (jazda na nartach, na snowboardzie). Koszty poniesie Twój Ubezpieczyciel.
 • Bagaż podróżny
  Ochrona bagażu od zniszczeń, uszkodzeń bądź utraty. W ramach bagażu możesz ubezpieczyć sprzęt elektroniczny, taki jak: aparat fotograficzny, laptop, tablet, telefon komórkowy czy sprzęt sportowy (narty, rower, snowboard).
 • Assistance
  Organizacja pomocy poszkodowanemu lub choremu w czasie pobytu za granicą. Leczenie szpitalne z badaniami typu USG, EKG, RTG czy pomoc stomatologiczna. Na rynku wybrani ubezpieczyciele gwarantują akcję poszukiwawczą w górach, na morzu oraz transport ubezpieczonego do kraju; w tym również zwłok.

Pamiętaj! Cena polisy to jedno na co musisz zwrócić uwagę. Równie istotnym składnikiem jest suma ubezpieczenia, która stanowi górną granicę wartości odszkodowania wypłacanego przez Ubezpieczyciela.

Zadzwoń!

Szukanie nowych rozwiązań to sposób na dobre dziś i lepsze jutro.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.